KONST / Litografier / Serigrafi 11119411
*
nr 1111 9411
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros (f. 1965), 38/50, bladets mått: 50x50
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 18:10:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/5 20:48:22
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:44
-
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:05
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:33
*
Manuel Ros
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1111 9411
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros (f. 1965), 38/50, bladets mått: 50x50
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/5 20:48:22 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:44 -
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:05 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:33